Únikové hry

Úniková hra je trendová aktivita, která se objevuje v posledních letech v každém větším městě. Zakládá se na příběhu a obsahuje různé více či méně náročné úkoly, které musí jednotlivci nebo skupina rozluštit a splnit.
Program realizujeme pro školní kolektivy ze základních a středních škol, rodiny, různorodé skupiny a také v rámci akcí jako doprovodný program.

20 000 MIL POD MOŘEM

Ocitáte se na podmořském plavidle Nautilus, kde potkáváte kapitána Nema, který vás odmítá pustit zpět na zem. Budete zde muset žít do konce svého života, nebo najdete způsob, jak se z ponorky dostat? A je život na ní opravdu tak nesnesitelný, jak se na první pohled zdá? Pomozte vypátrat všechny taje a krásy mořských hlubin, od vzácných
ztracených pokladů, přes tajemné mořské tvory až po bájnou Atlantidu.

Pro rodiny a dětské skupiny od 6 do 11 let
Délka cca 60 min., cena 720 Kč.
Doporučený počet hráčů ve skupině: 3–6.
Při hře je v místnosti vždy přítomen pedagog, který na konci udělá krátkou reflexi.

Pokud máte zájem o únikovou místnost, vybírejte volný termín zde

ÚNIK Z PLANETY MARS

Neurčitě v čase se ocitáme na planetě Mars, která je na pokraji apokalypsy. Na  planetě se rapidně mění klimatické podmínky. Lidé planetu příliš "vytěžili" a ta se pomalu stává neobyvatelnou. Jediná možnost, jak zachránit civilizaci, je přemístit se na jinou planetu. Jde ale o čas. Podaří se to Vašemu záchrannému týmu?

Pro dospělé skupiny, rodiny, děti od 12 let, teambuilding

Délka cca 60 min., cena 720 Kč.
Doporučený počet hráčů ve skupině: 3–6.

Pokud máte zájem o únikovou místnost, vybírejte volný termín
zde.

ESCAPE PLANET MARS

In the distant future, you find yourself on Planet Mars. With rapid changes in climatic
conditions, it is now on the verge of apocalypse. People have drained the planet of its
resources, making it nearly impossible to inhabit. The only chance to save civilization
is to move to another planet. The clock is ticking. Will your team succeed?

For adults, families, children 12+, teambuilding

Price 720 CZK, aprox. 60 minutes

If you are interested in an escape room, select available dates here.

Dárkové poukazy

Darujte zážitek! Dárkové poukazy na únikové hry „20 000 mil pod mořem“ a „Únik z planety Mars“ můžete zakoupit na recepci Ulity nebo objednat na ruckerova@ulita.cz. Termín si vyberete dle svých požadavků.

Únikovka pro školy

Informace k únikové hře a doprovodných programech pro třídy základních a středních
škol naleznete zde

Technické